Ogłoszenia – 16.06.2024r.

  1. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” po 10
  2. Dzisiaj po Sumie spotkanie Rady Parafialnej w sali katechetycznej
  3. Dzisiaj w Górecku Kościelnym będzie Diecezjalne Spotkanie Rodzin „Exodus Rodzin”. Rozpocznie się o godz. 12.00 Mszą św., a później będą konferencje, świadectwa i koncert. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na ulotkach na stoliku przy drzwiach kościoła.
  4. W czwartek po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca
  5. W piątek po Mszy św. wieczorowej kolejna EDK. Trasa nr 4 do Górecka Kościelnego.
  6. Za tydzień będziemy gościli w naszej parafii o. Sercanina. Będzie głosił homilie na każdej Mszy św. Po południu o 17.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, a po niej spotkanie z Ojcem przy ognisku. Zapraszamy wszystkich naszych parafin, a szczególnie Rodziny Serca Jezusowego.
  7. W tym miesiącu Biskup Marian Rojek będzie wizytował naszą parafię. We środę 26 czerwca odwiedzi Lipowiec. Tam będzie Msza św. z biskupem o godz. 18.00. W piątek 28 czerwca będziemy modlili się o godz. 17.00 na cmentarzu parafialnym za naszych zmarłych. O godz. 18.00 będzie główna Msza św. z sakramentem bierzmowania. Po Mszy św. będzie spotkanie w kościele ze wszystkimi parafianami i grupami duszpasterskimi. Mimo że są to dni powszednie serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian i prosimy byście sobie zaplanowali już to wydarzenie.
  8. Dziękujemy za bezimienne ofiary na potrzeby naszej parafii: ….
  9. Dziękujemy mieszkańcom ul. Długiej od nr 211do 240 za posprzątanie kościoła i składkę.
  10. Prosimy mieszkańców ul. Długiej od nr 241do 270 o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę. Zapraszamy tradycyjnie w sobotę na godz. 9.00