Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia 19.03.2023r.

 1. Jest do nabycia tygodnik „Niedziela” po 10 zł. oraz Baranki Wielkanocne Caritas z białej czekolady po 7 zł.
 2. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na Katolickie Radio Zamość.
 3. Jutro jest przeniesiona z niedzieli Uroczystość św. Józefa. Porządek Mszy św. jak w dni powszednie.
 4. We środy zapraszamy na godz. 17.00 na nowennę i Mszę św. zbiorową przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej.
 5. W czwartek na 17.30 zapraszamy do kościoła na spotkanie Seminarium Odnowy Wiary wszystkich, którzy chcieliby swoją wiarę odnowić i pogłębić. Katecheza z ostatniego spotkania jest na stronie int parafii w zakładce Duszpasterstwo i dalej w SOW.
 6. W piątki zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej dla dzieci o godz. 15.00, dla wszystkich o godz. 16.30 i bezpośrednio po niej na Mszę św. Gorzkie Żale w niedziele po Sumie
 7. W sobotę uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze św. w kościele parafialnym o godz.7.00, 9.00 i 17.00 w Lipowcu 15.30. Będzie można złożyć deklarację przystąpienia do DADP, a pól godziny przed Msza św. wieczorową będzie różaniec w intencji świętości życia ludzkiego
 8. Dzisiaj na Sumie poświęcimy nowy sztandar ufundowany przez mieszkańców Tereszpola Zygmunty i odnowioną figurę św. Józefa ufundowaną przez rodziny naszej parafii.
 9. Dzisiaj spotkanie Rady Parafialnej po Sumie w kościele.
 10. Dziękujemy Szkolnemu Kołu Caritas i opiekunowi p. Jerzemu Strzałka za zbiórkę żywności dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej parafii. Zbiorka odbyła 17 i 18 marca się przy sklepie Biedronka w Zwierzyńcu. Zebrano około 200kg.
  W przyszła niedzielę to samo SKC będzie zbierać ofiary do puszek po Mszach św. na odbudowę szkoły w Syrii. Aby po wojnie i trzęsieniu ziemi dzieci Syryjskie miały gdzie się uczyć. Jest to bardzo dobra okazja do jałmużny wielkopostnej.
 1. Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Kolejowej, Polnej, Leśnej, Piaskowe i Kościelnej za posprzątanie kościoła i składkę.
 2. Prosimy mieszkańców Tereszpola Zygmunty od nr 1do 30 o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę. W piątek po Mszy św. wieczorowej albo w innym dogodnym dla nich czasie.
 3. Dziękujemy naszym parafianom za wczorajszą ciężka i ofiarną pracę na rzecz parafii.