Ogłoszenia Duszpasterskie 04.09.2022r.

  1. Jest do nabycia tygodnik „Niedziela” z obszernym dodatkiem o życiu duchowym. Od tego tygodnia po 10,00 zł. Jest też kolejny numer „Rycerza Niepokalanej” dla osób, które prenumerują to czasopismo.

 

  1. Zapowiedzi:

Jacek Parkitny i Jolanta Obszyńska oboje z naszej parafii. Zap. II

Piotr Obszyński z naszej parafii i Weronika Maria Kopczyńska z Klwowa. Zap. II

 

  1. W czwartek święto Narodzenia NMP. Msze św. kościele parafialnym o 7.00, 9.00 i 18.00. w Lipowcu o 16.00. Na każdej Mszy św. będzie błogosławienie ziarna siewnego.

 

  1. W czwartek na Mszy św. wieczorowej będzie oficjalny obrzęd objęcia parafii przez ks. proboszcza. Zapraszamy naszych parafian na to wydarzenie.

 

  1. Prosimy mieszkańców Tereszpola Zygmunty od nr 101 do 130 o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę. W sobotę na godz. 9.00

 

  1. Za tydzień taca na Seminarium Duchowne naszej diecezji, a za dwa tygodnie ofiary zbierane na tacę będą na inwestycje naszej parafii.

 

  1. Za tydzień Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie. Wszyscy jesteśmy zaproszeni.

 

  1. Bardzo dziękujmy naszym parafianom za wczorajszą pracę dla parafii. Dziękujemy rodzinie za dwie ciężarówki piasku i transport, a innej rodzinie za pracę koparką.

 

  1. Znowu bardzo prosimy naszych parafian w sobotę na godz. 9.00 do pomocy przy porządkowaniu budynków gospodarczych i terenu przy plebanii.

 

  1. W sobotę zapraszamy wszystkich ministrantów na zbiórkę w salce o godz. 10.00

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.